Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

 

 

 

 

 

   OKRĘGOWA LISTA KONKURSOWA  1/2013

 

 

                 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                OKRĘG TARNOBRZEG

 

                z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                PARYŻ

 

 

       ------------------------------------------------------------------

 

       Data odbytego lotu                               - 18.07.2013 rok

       Odległość do punktu średniego okręgu             - 1295702 [m]

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:40:00

       Punkty stałe za konkurs                          - 120.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 185

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 743

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 149

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 2-18:44:49

       Średnia prędkość pierwszego gołębia w konkursie  - 753.030 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie

                                            LIMIT CZASU - 16- 9:23:23

       Średnia prędkość ostatniego gołębia w konkursie  - 79.183 [m/min.]

       Czas trwania konkursu                            - 13d. 14h. 38m. 34s.

       Czas przetwarzania lotu : 2013-08-14 / 16:21:32

 

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

 

 

 

 

        ___________                                        ___________

                                                    - 1 -

+-----+----------------------+---+--------------+---------+---------------+-+-+-----------+--------+-------+-------+-------+

| Lp. |NAZWISKO, IMIĘ HODOWCY|NrO|   ODDZIAŁ    |  w- k- s|OBRĄCZKA RODOWA|P|S|CZAS PRZYL.|PRĘDKOŚĆ|PKT MIS|Coefic.|ODLEGŁ.|

+-----+----------------------+---+--------------+---------+---------------+-+-+-----------+--------+-------+-------+-------+

     1 LEŚNIAK KRZYSZTOF      442 MIELEC           5- 3- 3 PL-442-10- 9135 1 S  2-18:44:49  753.030  120.00    1.35 1359080

     2 LEŚNIAK KRZYSZTOF      442 MIELEC         < 2>   19 PL-419-07- 6158 0 S  2-20:02:20 18:37:50  119.84    2.69 1359080

     3 DZIDUCH EUGENIUSZ_____ 412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-0412-06-5392 0 S  3- 6:43:50  3:19:04  119.68    4.04 1449278

     4 KOŚCIELNY WIESŁAW I DO 313 TARNOBRZEG       5- 1- 1 PL0442-10-11565 0 S  5-12:30:15 10:56:03  119.51    5.38 1366350

     5 KŁYKOCIŃSKI-TOMALA     312 STALOWA WOLA     5- 1- 1 PL0313-08-12292 0 S  5-13:56:25 11:34:10  119.35    6.73 1402390

     6 Sojda L i P            458 STASZÓW          5- 1- 1 PL-0313-07-7276 0 S  6- 6:56:53  6:00:51  119.19    8.08 1337732

     7 LAD ZBIGNIEW           467 SANDOMIERZ G.    5- 1- 1 PL0313-06-13579 0 S  6-10:25:51  8:19:39  119.03    9.42 1390350

     8 CHCIUK MIECZYSLAW      467 SANDOMIERZ G.    5- 1- 1 PL0312-04-14957 1 S  6-15:54:09 13:48:37  118.86   10.77 1389850

     9 Bokwa Alicja           402 SANDOMIERZ      10- 1- 1 PL 0402 09 667  0 S  6-20:52:51 19:01:09  118.70   12.11 1379480

    10 WNĘK ZDZISŁAW          465 LEZANSK-SOKOŁ.   5- 1- 1 PL-294-08-2836  0 S  7-15:40:04 12:59:13  118.54   13.46 1416340

    11 Makuła Grzegorz        458 STASZÓW          5- 5- 3 PL0313-06-20709 1 S  7-15:46:45 14:35:43  118.38   14.80 1348973

    12 Rogala Marcin          402 SANDOMIERZ       3- 3- 3 PL 0402 09 7813 0 S  7-18:56:24 17:43:02  118.22   16.15 1350730

    13 Rogala Marcin          402 SANDOMIERZ     < 2>   74 PL 0402 07 2331 0 S  7-19:02:25 17:49:03  118.05   17.50 1350730

    14 MYTNIK STANISŁAW       313 TARNOBRZEG       5- 2- 2 PL-0313-09-4053 0 S  8- 8:10:52  6:22:15  117.89   18.84 1377160

    15 FRĄCZEK JAN___________ 412 BIŁGORAJ         4- 1- 1 PL-412-08-11000 1 S  8-12:21:13  8:53:12  117.73   20.19 1451713

    16 PIWOWAR TADEUSZ        467 SANDOMIERZ G.    5- 3- 3 PL0313-05-10014 0 S  8-11:52:45  9:44:55  117.57   21.53 1391580

    17 Podsiadło Jarosław     402 SANDOMIERZ       3- 3- 3 PL 0402 08 2922 0 S  8-11:16:52 10:11:39  117.41   22.88 1344620

    18 SKROMAK STANISŁAW_____ 312 STALOWA WOLA     5- 3- 3 PL0312-06-10280 0 S  8-13:13:23 10:42:35  117.24   24.23 1408800

    19 LEŚNIAK KRZYSZTOF      442 MIELEC         < 3> ---- PL-419-07- 6138 0 S  8-15:59:55 14:35:25  117.08   25.57 1359080

    19 Bryła Władysław 2      402 SANDOMIERZ       5- 1- 1 PL-0402-09-7852 1 S  8-16:12:51 14:35:39  117.08   25.57 1368600

    21 KAPINOS MARCIN         442 MIELEC           5- 2- 2 PL-257-07- 7472 1 S  8-16:28:04 15:15:03  116.76   28.26 1350470

    22 POŁUCH WIESŁAW________ 412 BIŁGORAJ         3- 2- 2 PL-0412-06-5590 0 S  8-19:50:08 16:11:03  116.59   29.61 1460012

    23 GROCH STEFAN           313 TARNOBRZEG       5- 1- 1 PL-0313-06-2472 1 S  8-19:30:03 17:24:42  116.43   30.96 1389710

    24 Kruk Z i T             458 STASZÓW          5- 1- 1 PL-0313-08-6350 0 S  8-20:02:33 19:02:18  116.27   32.30 1340891

    25 Marynowski Grzegorz    402 SANDOMIERZ       5- 1- 1 PL 0313 11 5660 1 S  9- 6:28:57  5:03:12  116.11   33.65 1360010

    26 FIETKO JóZEF           467 SANDOMIERZ G.    7- 2- 2 PL0402-06-00486 0 S  9- 9:12:57  7:04:54  115.95   34.99 1391740

    27 KŁAPIŃSKI RYSZARD_____ 412 BIŁGORAJ         5- 3- 3 PL-0412-08-3436 1 S  9-12:56:01  9:31:43  115.78   36.34 1448932

    28 Bryła Władysław        402 SANDOMIERZ       5- 3- 3 PL 0402 10 2945 0 S  9-12:45:17 11:08:05  115.62   37.69 1368600

    29 Bryła Władysław        402 SANDOMIERZ     < 2>   53 PL 0316 09 6927 0 S  9-12:53:06 11:15:54  115.46   39.03 1368600

    30 Lasota Witold          402 SANDOMIERZ       6- 3- 3 PL 0402 07 9619 1 S  9-13:33:39 11:50:22  115.30   40.38 1373170

    31 Wiśniewski Jacek       402 SANDOMIERZ       4- 2- 2 PL 0402 04 9679 1 S  9-13:12:44 12:04:13  115.14   41.72 1347090

    32 WIELGAN JAN            412 BIŁGORAJ         3- 1- 1 PL-0430-05-4514 0 S  9-19:08:28 15:22:08  114.97   43.07 1465452

    33 NIĆKA MIROSŁAW         313 TARNOBRZEG       5- 3- 3 PL0419-08-15051 0 S  9-17:44:03 15:49:45  114.81   44.41 1381430

    34 LABA EDWARD 2          467 SANDOMIERZ G.    5- 2- 2 PL0312-07-06539 1 S  9-19:32:49 17:09:04  114.65   45.76 1403520

    35 Makuła Grzegorz        458 STASZÓW        < 2>   47 PL-0313-05-4955 0 S  9-18:47:39 17:36:37  114.49   47.11 1348973

    36 LABA EDWARD 2          467 SANDOMIERZ G.  < 2> ---- PL0313-08-12666 1 S 10- 8:50:04  6:26:19  114.32   48.45 1403520

    37 DROZDOWSKI EUGENIUSZ   313 TARNOBRZEG       5- 2- 2 PL-0313-06-2713 0 S 10- 9:32:32  7:35:19  114.16   49.80 1383620

    38 SKWAREK MIROSŁAW______ 412 BIŁGORAJ         3- 1- 1 PL-0412-05-1006 1 S 10-12:50:32  9:27:03  114.00   51.14 1448316

    39 Wiśniewski Jacek       402 SANDOMIERZ     < 2> ---- PL04020710870   0 S 10-10:47:29  9:38:58  113.84   52.49 1347090

    40 KOLEŃSKI JAN__________ 312 STALOWA WOLA     4- 3- 3 PL-0312-05--774 1 S 10-12:20:26 10:00:34  113.68   53.84 1400600

    41 MARUT MARIUSZ          312 STALOWA WOLA     5- 2- 2 PL0312-07-14224 1 S 10-13:32:33 11:15:51  113.51   55.18 1398230

    42 Atamańczuk Jan         402 SANDOMIERZ       5- 2- 2 PL 0402 09 3255 0 S 10-13:28:01 11:45:34  113.35   56.53 1372540

    43 MIAZGA MIECZYSŁAW      465 LEZANSK-SOKOŁ.  10- 2- 2 PL-0294-08-3047 0 S 10-14:21:44 11:49:39  113.19   57.87 1409760

    44 Bryła Tadeusz          402 SANDOMIERZ       5- 1- 1 PL 001 09 4969  0 S 10-14:52:59 13:13:50  113.03   59.22 1370070

    45 PINTAL SŁAWOMIR_______ 412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-0412-07-7042 0 S 10-17:54:18 14:53:52  112.86   60.57 1431026

    46 ZIĘBA JÓZEF            313 TARNOBRZEG       3- 1- 1 PL0313-09-12398 1 S 10-17:00:00 15:10:33  112.70   61.91 1377790

    47 Makuła Grzegorz        458 STASZÓW        < 3>   83 PL0313-09-13702 1 S 10-17:57:55 16:46:53  112.54   63.26 1348973

    48 STELMACH EUGENIUSZ____ 312 STALOWA WOLA     5- 1- 1 PL0312-06-11864 0 S 10-19:31:11 17:03:44  112.38   64.60 1406290

    49 FIETKO JóZEF           467 SANDOMIERZ G.  < 2> ---- PL0402-07-01475 0 S 11- 6:23:02  4:14:59  112.22   65.95 1391740

    50 PARUCH ANGELIKA        465 LEZANSK-SOKOŁ.   3- 1- 1 PL-0312-10-4280 1 S 11- 7:58:31  5:02:20  112.05   67.29 1427840

    51 SKÓRSKI WIESŁAW_______ 412 BIŁGORAJ         7- 1- 1 PL-0412-09-9409 0 S 11- 8:48:28  5:24:58  111.89   68.64 1448321

    52 MAKOWIECKI JAN         465 LEZANSK-SOKOŁ.   5- 2- 2 PL-312-07-13400 1 S 11- 8:27:43  5:54:58  111.73   69.99 1410270

    53 Bryła Władysław        402 SANDOMIERZ     < 3> ---- PL 0402 10 2942 0 S 11- 8:39:03  7:01:51  111.57   71.33 1368600

    54 OCHAB KAZIMIERZ_______ 412 BIŁGORAJ         3- 1- 1 PL-0412-07-9641 1 S 11-11:19:01  7:55:26  111.41   72.68 1448393

    55 MAKAROWSKI PIOTR       465 LEZANSK-SOKOŁ.   4- 1- 1 PL-0294-08-2947 1 S 11-11:53:40  9:21:17  111.24   74.02 1409990

                                                    - 2 -

+-----+----------------------+---+--------------+---------+---------------+-+-+-----------+--------+-------+-------+-------+

| Lp. |NAZWISKO, IMIĘ HODOWCY|NrO|   ODDZIAŁ    |  w- k- s|OBRĄCZKA RODOWA|P|S|CZAS PRZYL.|PRĘDKOŚĆ|PKT MIS|Coefic.|ODLEGŁ.|

+-----+----------------------+---+--------------+---------+---------------+-+-+-----------+--------+-------+-------+-------+

    55 BEDNARA WŁADYSŁAW      313 TARNOBRZEG       5- 1- 1 PL0313-09-12923 1 S 11-10:56:10  9:21:57  111.24   74.02 1366370

    57 MAZIARZ MAREK          313 TARNOBRZEG       5- 1- 1 PL0442-10-12463 0 S 11-12:02:18 10:34:11  110.92   76.72 1361790

    58 KŁAPIŃSKI RYSZARD_____ 412 BIŁGORAJ       < 2>  115 PL-0412-08-3446 1 S 11-15:05:01 11:40:43  110.76   78.06 1448932

    59 MAZUR ZBIGNIEW         442 MIELEC           3- 1- 1 PL-419-07- 6679 1 S 11-13:34:43 12:15:24  110.59   79.41 1355190

    60 LEPTACZ JERZY          313 TARNOBRZEG       4- 1- 1 PL0313-07-11720 1 S 11-14:10:31 12:19:26  110.43   80.75 1379020

    61 LABA EDWARD            467 SANDOMIERZ G.    5- 3- 3 PL0313-08-12681 0 S 11-14:47:30 12:23:45  110.27   82.10 1403520

    62 NAPIERACZ EUGENIUSZ    313 TARNOBRZEG       5- 1- 1 PL-0117-05-6668 0 S 11-14:46:11 13:08:18  110.11   83.45 1369110

    63 MYTNIK STANISŁAW       313 TARNOBRZEG     < 2> ---- PL-0313-10-5018 1 S 11-15:27:35 13:38:58  109.95   84.79 1377160

    64 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW   442 MIELEC           3- 1- 1 PL-442-10- 8296 0 S 11-17:49:44 16:26:15  109.78   86.14 1358320

    65 KOTULSKI JÓZEF         313 TARNOBRZEG       4- 2- 2 PL-0229-08-5355 1 S 11-20:05:15 18:17:19  109.62   87.48 1376650

    66 DOMAGAŁA PIOTR         313 TARNOBRZEG       3- 1- 1 PL0313-05-16878 0 S 11-20:07:48 18:34:48  109.46   88.83 1365450

    67 CHYL JERZY____________ 412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-412-06-10339 1 S 12- 7:53:53  4:30:36  109.30   90.17 1448159

    68 Wawrzkiewicz Stanisław 402 SANDOMIERZ       5- 1- 1 PL 0402 04 8187 1 S 12- 6:12:56  4:34:08  109.14   91.52 1369800

    69 LABA EDWARD            467 SANDOMIERZ G.  < 2>   73 PL0312-05-14152 1 S 12-11:39:15  9:15:30  108.97   92.87 1403520

    70 Lasota Witold          402 SANDOMIERZ     < 2>   81 PL 0402 06 2819 0 S 12-11:34:07  9:50:50  108.81   94.21 1373170

    71 MAKOWIECKI JAN         465 LEZANSK-SOKOŁ. < 2> ---- PL-0312-04-5906 0 S 12-12:24:08  9:51:23  108.65   95.56 1410270

    72 Batóg Cezary           458 STASZÓW          5- 1- 1 PL0313-09-13837 1 S 12-12:38:22 11:38:16  108.49   96.90 1340773

    73 LABA EDWARD            467 SANDOMIERZ G.  < 3> ---- PL0312-07-06518 0 S 12-14:11:59 11:48:14  108.32   98.25 1403520

    74 Rogala Marcin          402 SANDOMIERZ     < 3> ---- PL 0402 10 9533 0 S 12-13:32:42 12:19:20  108.16   99.60 1350730

    75 BRATEJKO ROMAN         312 STALOWA WOLA     5- 1- 1 PL-0313-09--444 1 S 12-15:53:22 13:36:13  108.00  100.94 1398570

    76 WUJEC LECH 2           412 BIŁGORAJ         3- 1- 1 PL-0412-10-9944 0 S 12-17:20:21 13:55:29  107.84  102.29 1449352

    77 Atamańczuk Jan         402 SANDOMIERZ     < 2> ---- PL 0402 09 3236 0 S 12-16:01:24 14:18:57  107.68  103.63 1372540

    78 FRONC ST-RYŚ ANDRZEJ   442 MIELEC           5- 3- 3 PL-442-10- 9565 0 S 12-16:43:18 15:22:13  107.51  104.98 1356520

    78 FRONC ST-RYŚ ANDRZEJ   442 MIELEC         < 2>  148 PL-442-11- 4363 1 S 12-16:43:24 15:22:19  107.51  104.98 1356520

    80 BEDNARZ STANISŁAW      442 MIELEC           3- 1- 1 PL-419-08-12841 0 S 12-16:40:17 15:26:27  107.19  107.67 1351080

    81 Lasota Witold          402 SANDOMIERZ     < 3> ---- PL 0402 07 9635 1 S 12-18:14:59 16:31:42  107.03  109.02 1373170

    82 KACZOR PIOTR           412 BIŁGORAJ         3- 1- 1 PL-0412-07-6836 0 S 12-20:06:37 17:03:23  106.86  110.36 1433124

    83 Makuła Grzegorz        458 STASZÓW        < 4>  147 PL-0313-09-6609 1 S 12-18:29:34 17:18:32  106.70  111.71 1348973

    84 CIOSMAK ROBERT         412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-0412-08-280  1 S 13- 6:48:30  3:25:53  106.54  113.06 1447667

    84 PIWOWAR TADEUSZ        467 SANDOMIERZ G.  < 2>  122 PL0313-07-17528 0 S 13- 5:51:13  3:43:23  106.54  113.06 1391580

    86 TOMCZAK ARTUR_________ 412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-0412-05-1716 1 S 13- 9:10:49  5:44:50  106.22  115.75 1450188

    87 BEDNARZ ANTONI         412 BIŁGORAJ         5- 3- 3 PL-412-02-11697 1 S 13- 9:20:20  6:22:23  106.05  117.09 1429163

    88 FIETKO ZYGMUNT         467 SANDOMIERZ G.    5- 1- 1 PL0313-08-04453 0 S 13- 9:02:10  6:54:26  105.89  118.44 1391500

    89 Bojara Wiesław         458 STASZÓW          5- 1- 1 PL-0313-07-8912 1 S 13- 8:20:10  7:14:50  105.73  119.78 1344706

    90 MARKOWICZ MIROSŁAW     412 BIŁGORAJ         4- 2- 2 PL-0291-08-1564 1 S 13-11:30:14  7:45:48  105.57  121.13 1464022

    91 GIERSZYŃSKI SEBASTIAN  458 STASZÓW          3- 1- 1 PL-0313-07-7552 0 S 13- 9:09:47  8:10:34  105.41  122.48 1340113

    92 SKRZYPACZ JANUSZ       312 STALOWA WOLA     5- 1- 1 PL0313-08-16913 1 S 13-12:32:48 10:17:30  105.24  123.82 1397180

    93 Ciach Tomasz           402 SANDOMIERZ       5- 1- 1 PL 0402 07 3035 0 S 13-12:02:32 10:42:31  105.08  125.17 1355710

    94 GARDZIELIK TADEUSZ____ 412 BIŁGORAJ         2- 1- 1 PL-0412-09-8150 1 S 13-14:40:58 11:24:16  104.92  126.51 1443224

    95 WUJEC LECH____________ 412 BIŁGORAJ         5- 2- 2 PL-0412-09-5564 0 S 13-15:12:52 11:48:00  104.76  127.86 1449352

    96 MICYK WIESŁAW_________ 412 BIŁGORAJ         4- 1- 1 PL-0412-10-5830 1 S 13-15:47:50 12:19:12  104.59  129.21 1452174

    97 TRYKA ANDRZEJ_________ 412 BIŁGORAJ         7- 1- 1 PL-0144-09-6849 1 S 13-15:34:42 12:31:45  104.43  130.55 1432918

    98 Podsiadło Jarosław     402 SANDOMIERZ     < 2>  104 PL04021010237   0 S 13-14:15:17 13:10:04  104.27  131.90 1344620

    99 URBANIAK ZBIGNIEW      313 TARNOBRZEG       3- 1- 1 PL0313-06-10771 1 S 13-15:33:25 13:40:49  104.11  133.24 1380150

   100 NIĆKA MIROSŁAW         313 TARNOBRZEG     < 2>  113 PL-0412-11-59   1 S 13-17:37:36 15:43:18  103.95  134.59 1381430

   101 Tokarski Mirosław      458 STASZÓW          2- 1- 1 PL-0313-05-5013 0 S 13-17:34:00 16:25:56  103.78  135.94 1346752

   102 MIAZGA MIECZYSŁAW      465 LEZANSK-SOKOŁ. < 2> ---- PL-294-09-15170 1 S 13-20:16:58 17:44:53  103.62  137.28 1409760

   103 Banaśkiewicz Bogdan    402 SANDOMIERZ       3- 1- 1 PL 0402 08 6519 1 S 13-19:32:54 18:01:50  103.46  138.63 1364000

   104 Podsiadło Jarosław     402 SANDOMIERZ     < 3> ---- PL04020711057   0 S 13-20:25:07 19:19:54  103.30  139.97 1344620

   105 SKROMAK STANISŁAW_____ 312 STALOWA WOLA   < 2>  106 PL-0312-09-2909 0 S 14- 6:19:09  3:48:21  103.14  141.32 1408800

   105 SKROMAK STANISŁAW_____ 312 STALOWA WOLA   < 3> ---- PL-0312-10--348 0 S 14- 6:19:17  3:48:29  103.14  141.32 1408800

   105 BEDNARZ ANTONI         412 BIŁGORAJ       < 2>  110 PL-0412-07-6048 0 S 14- 4:04:38  1:06:41  103.14  141.32 1429163

   105 KŁAPIŃSKI RYSZARD 2    412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-0412-09-6252 0 S 14- 5:52:09  2:27:51  103.14  141.32 1448932

   105 JAGUCAK DARIUSZ   ____ 412 BIŁGORAJ         2- 1- 1 PL-0412-08-4310 0 S 14- 7:12:03  3:45:33  103.14  141.32 1450582

   105 BEDNARZ ANTONI         412 BIŁGORAJ       < 3> ---- PL-0412-07-6040 1 S 14- 6:47:52  3:49:55  103.14  141.32 1429163

                                                    - 3 -

+-----+----------------------+---+--------------+---------+---------------+-+-+-----------+--------+-------+-------+-------+

| Lp. |NAZWISKO, IMIĘ HODOWCY|NrO|   ODDZIAŁ    |  w- k- s|OBRĄCZKA RODOWA|P|S|CZAS PRZYL.|PRĘDKOŚĆ|PKT MIS|Coefic.|ODLEGŁ.|

+-----+----------------------+---+--------------+---------+---------------+-+-+-----------+--------+-------+-------+-------+

   111 KOLEŃSKI JAN__________ 312 STALOWA WOLA   < 2>  121 PL-0312-03-1120 0 S 14- 7:08:35  4:48:43  102.16  149.39 1400600

   112 MARUT MARIUSZ          312 STALOWA WOLA   < 2> ---- PL0312-08-11146 0 S 14- 7:20:50  5:04:08  102.00  150.74 1398230

   113 NIĆKA MIROSŁAW         313 TARNOBRZEG     < 3> ---- PL0313-06-20950 0 S 14- 7:57:44  6:03:26  101.84  152.09 1381430

   114 MIERZWA STANISŁAW      312 STALOWA WOLA     3- 1- 1 PL-0312-09-2452 1 S 14- 9:09:04  6:44:23  101.68  153.43 1404220

   115 KŁAPIŃSKI RYSZARD_____ 412 BIŁGORAJ       < 3> ---- PL-0412-08-3435 0 S 14-12:42:00  9:17:42  101.51  154.78 1448932

   116 KUSZCZAK JAN__________ 412 BIŁGORAJ         4- 2- 2 PL-0412-09-8005 0 S 14-12:52:33  9:27:35  101.35  156.12 1449429

   116 KUSZCZAK JAN__________ 412 BIŁGORAJ       < 2> ---- PL-0412-09-8006 0 S 14-12:53:15  9:28:17  101.35  156.12 1449429

   118 BUTRYN STANISLAW       467 SANDOMIERZ G.    2- 1- 1 PL0312-11-08928 0 S 14-11:58:56  9:32:48  101.03  158.82 1405300

   119 POŁUCH WIESŁAW________ 412 BIŁGORAJ       < 2> ---- PL-0412-08-7276 1 S 14-13:39:42 10:00:37  100.86  160.16 1460012

   120 BUTRYN ANDRZEJ         467 SANDOMIERZ G.    4- 1- 1 PL0218-07-11053 1 S 14-13:25:22 10:59:14  100.70  161.51 1405300

   121 KOLEŃSKI JAN__________ 312 STALOWA WOLA   < 3> ---- PL-0312-04-8504 0 S 14-15:12:16 12:52:24  100.54  162.85 1400600

   122 PIWOWAR TADEUSZ        467 SANDOMIERZ G.  < 3> ---- PL0313-08-04642 0 S 14-15:10:35 13:02:45  100.38  164.20 1391580

   123 GROCH STEFAN II        313 TARNOBRZEG       5- 3- 3 PL-019-09-7285  1 S 14-15:15:01 13:09:40  100.22  165.55 1389710

   123 GROCH STEFAN II        313 TARNOBRZEG     < 2>  128 PL0313-04-13998 0 S 14-15:15:09 13:09:48  100.22  165.55 1389710

   125 DROZDOWSKI EUGENIUSZ   313 TARNOBRZEG     < 2> ---- PL0313-07-13803 0 S 14-15:28:24 13:31:11   99.89  168.24 1383620

   126 NIERADKA ZDZISŁAW      313 TARNOBRZEG       2- 1- 1 PL0313-06-10440 1 S 14-15:24:20 13:37:09   99.73  169.58 1376090

   127 KOTULSKI JÓZEF         313 TARNOBRZEG     < 2> ---- PL-0313-11-5304 1 S 14-15:58:36 14:10:40   99.57  170.93 1376650

   128 GROCH STEFAN II        313 TARNOBRZEG     < 3> ---- PL0313-09-15074 0 S 14-17:14:01 15:08:40   99.41  172.27 1389710

   129 Siudak Grzegorz        402 SANDOMIERZ       5- 1- 1 PL 0402 06 5429 1 S 14-17:21:43 15:39:28   99.24  173.62 1372390

   130 DZIDUCH JÓZEF          412 BIŁGORAJ         8- 1- 1 PL-0412-09-7177 0 S 14-19:15:00 15:50:22   99.08  174.97 1449179

   131 Wawrzkiewicz Sławomir  402 SANDOMIERZ       5- 1- 1 PL 0402 07 6942 0 S 14-18:29:34 16:51:13   98.92  176.31 1369460

   132 KAPINOS MARCIN         442 MIELEC         < 2> ---- PL-257-07- 7471 0 S 14-18:30:04 17:17:03   98.76  177.66 1350470

   133 NAPIERACZ EUGENIUSZ II 313 TARNOBRZEG       5- 1- 1 PL-0117-05-5957 1 S 14-19:11:36 17:33:43   98.59  179.00 1369110

   134 OLEKSAK MICHAŁ         412 BIŁGORAJ         8- 1- 1 PL-0412-11-1181 0 S 14-20:52:56 18:01:47   98.43  180.35 1424068

   135 Drożdżal Zdzisław      402 SANDOMIERZ       2- 1- 1 PL03139812556   0 S 14-20:07:31 18:38:20   98.27  181.70 1362590

   136 ŚWIERSZCZ JAN_________ 412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-0412-07-9744 1 S 14-22:00:00 20:27:11   98.11  183.04 1445458

   137 PIECHOTA JAN           442 MIELEC           2- 1- 1 PL-442-10- 1354 1 S 14-21:51:45 20:40:11   97.95  184.39 1349380

   138 ZŁOTKIEWICZ RYSZARD    412 BIŁGORAJ         5- 1- 1 PL-0412-10-5419 1 S 15- 7:44:45  4:18:07   97.78  185.73 1450681

   139 MARKOWICZ MIROSŁAW     412 BIŁGORAJ       < 2> ---- PL-0291-08-1528 0 S 15- 9:35:49  5:51:23   97.62  187.08 1464022

   140 ZBYRAD ZBIGNIEW        313 TARNOBRZEG       3- 1- 1 PL-0313-10-4437 0 S 15- 8:16:09  6:26:19   97.46  188.43 1378080

   141 KRZANOWSKI DARIUSZ     465 LEZANSK-SOKOŁ.   5- 1- 1 PL-294-05-12278 0 S 15-11:06:22  8:35:29   97.30  189.77 1408860

   142 Boroń Grzegorz         402 SANDOMIERZ       4- 1- 1 PL 0313 09 7786 1 S 15-13:45:58 12:38:30   97.14  191.12 1346300

   143 DROZDOWSKI EUGENIUSZ I 313 TARNOBRZEG       5- 1- 1 PL-0419-11-475  0 S 15-16:20:03 14:22:50   96.97  192.46 1383620

   144 GNATEK STANISŁAW       465 LEZANSK-SOKOŁ.   4- 1- 1 PL-0294-07-1400 1 S 15-17:49:14 15:16:51   96.81  193.81 1409990

   145 Kowalski Paweł I       402 SANDOMIERZ       3- 1- 1 PL 0402 11 622  0 S 15-19:31:04 18:13:38   96.65  195.15 1353780

   146 Wilk Jerzy             458 STASZÓW          2- 1- 1 PL0313-04-14945 0 S 15-19:20:50 18:19:17   96.49  196.50 1341863

   147 Makuła Grzegorz        458 STASZÓW        < 5> ---- PL-11-424189    1 S 15-21:38:56 20:27:54   96.32  197.85 1348973

   148 FRONC ST-RYŚ ANDRZEJ   442 MIELEC         < 3> ---- PL-442-11- 8931 0 S 16- 6:21:19  5:00:14   96.16  199.19 1356520

   149 WUJEC LECH____________ 412 BIŁGORAJ       < 2> ---- PL-0412-08-82   0 S 16-12:48:15  9:23:23   96.00  200.54 1449352

          --------------------------     KONIEC  KONKURSU     --------------------

       LABA EDWARD            467 SANDOMIERZ G.            PL0313-08-12672 0 S 16-11:50:10  9:26:25                 1403520

       SAMULAK TADEUSZ        412 BIŁGORAJ                 PL-0412-08-2731 1 S 16-13:45:11 10:49:22                 1427564

       MIAZGA MARIUSZ         465 LEZANSK-SOKOŁ.           PL-0312-08-8772 0 S 16-14:28:45 11:56:06                 1410190

       RYMARZ WIESŁAW________ 412 BIŁGORAJ                 PL-0412-06-7101 1 S 16-16:05:17 12:30:52                 1456517

       Juda Adam              402 SANDOMIERZ               PL 0402 11 5609 0 S 16-19:20:03 17:51:43                 1361950

                  ZESTAWIENIE ODDZIAŁÓW Z LOTU PARYŻ

 

+----+----------------+-----+-------+-------+-------+--------+--------+

|Kol.|    ODDZIAŁ     |IlHod|Wł.goł.|Konkurs|% Nagr.|v 1 Gol.|v ost.G.|

+----+----------------+-----+-------+-------+-------+--------+--------+

   1   STASZÓW            8      32      12   37.50   241.697   81.246

   2   BIŁGORAJ          41     165      35   21.21   647.851   79.183

   3   MIELEC            15      59      12   20.34   753.030   80.477

   4   TARNOBRZEG        31     124      25   20.16   283.149   83.149

   5   SANDOMIERZ        40     145      28   19.31   210.987   81.936

   6   STALOWA WOLA      17      69      13   18.84   280.810   89.902

   7   SANDOMIERZ G.     20      87      15   17.24   235.597   89.837

   8   LEZANSK-SOKOŁ.    13      62       9   14.52   188.899   82.862

 ---------------------+-----+-------+-------+

        R A Z E M   :   185     743     149

 

           WYNIKI INDYWIDUALNE O MISTRZOSTWO - OKRĘG TARNOBRZEG

                               Lot PARYŻ

+---+----------------------+--------------+-----+------------------------+

|Kol|NAZWISKO, IMIĘ HODOWCY|   ODDZIAŁ    |KONK.|         PUNKTY         |

|   |                      |              |S.| 1| stałe |za konk|  RAZEM |

+---+----------------------+--------------+--+--+-------+-------+--------+

         MISTRZOWIE :

   I LEŚNIAK KRZYSZTOF      MIELEC          3  3   360.0   -3.08   356.92

  II Makuła Grzegorz        STASZÓW         3  3   360.0  -14.59   345.41

 III Rogala Marcin          SANDOMIERZ      3  3   360.0  -15.57   344.43

         PRZODOWNICY :

   1 Bryła Władysław        SANDOMIERZ      3  3   360.0  -17.35   342.65

   2 Lasota Witold          SANDOMIERZ      3  3   360.0  -28.86   331.14

   3 KŁAPIŃSKI RYSZARD_____ BIŁGORAJ        3  3   360.0  -31.95   328.05

   4 LABA EDWARD            SANDOMIERZ G.   3  3   360.0  -32.43   327.57

   5 Podsiadło Jarosław     SANDOMIERZ      3  3   360.0  -35.03   324.97

   6 PIWOWAR TADEUSZ        SANDOMIERZ G.   3  3   360.0  -35.68   324.32

   7 SKROMAK STANISŁAW_____ STALOWA WOLA    3  3   360.0  -36.65   323.35

   8 NIĆKA MIROSŁAW         TARNOBRZEG      3  3   360.0  -39.41   320.59

   9 KOLEŃSKI JAN__________ STALOWA WOLA    3  3   360.0  -43.62   316.38

  10 BEDNARZ ANTONI         BIŁGORAJ        3  3   360.0  -48.81   311.19

         POZOSTALI HODOWCY :

   1 FRONC ST-RYŚ ANDRZEJ   MIELEC          3  3   360.0  -48.97   311.03

   2 GROCH STEFAN II        TARNOBRZEG      3  3   360.0  -60.32   299.68

   3 Wiśniewski Jacek       SANDOMIERZ      2  2   240.0  -11.03   228.97

   4 LABA EDWARD 2          SANDOMIERZ G.   2  2   240.0  -11.03   228.97

   5 FIETKO JóZEF           SANDOMIERZ G.   2  2   240.0  -11.84   228.16

   6 MYTNIK STANISŁAW       TARNOBRZEG      2  2   240.0  -12.16   227.84

   7 Atamańczuk Jan         SANDOMIERZ      2  2   240.0  -18.97   221.03

   8 MAKOWIECKI JAN         LEZANSK-SOKOŁ.  2  2   240.0  -19.62   220.38

   9 POŁUCH WIESŁAW________ BIŁGORAJ        2  2   240.0  -22.54   217.46

  10 MIAZGA MIECZYSŁAW      LEZANSK-SOKOŁ.  2  2   240.0  -23.19   216.81

  11 MARUT MARIUSZ          STALOWA WOLA    2  2   240.0  -24.49   215.51

  12 KAPINOS MARCIN         MIELEC          2  2   240.0  -24.49   215.51

  13 DROZDOWSKI EUGENIUSZ   TARNOBRZEG      2  2   240.0  -25.95   214.05

  14 KOTULSKI JÓZEF         TARNOBRZEG      2  2   240.0  -30.81   209.19

  15 MARKOWICZ MIROSŁAW     BIŁGORAJ        2  2   240.0  -36.81   203.19

  16 KUSZCZAK JAN__________ BIŁGORAJ        2  2   240.0  -37.46   202.54

  17 WUJEC LECH____________ BIŁGORAJ        2  2   240.0  -39.24   200.76

  18 DZIDUCH EUGENIUSZ_____ BIŁGORAJ        1  1   120.0   -0.32   119.68

  19 KOŚCIELNY WIESŁAW I DO TARNOBRZEG      1  1   120.0   -0.49   119.51

  20 KŁYKOCIŃSKI-TOMALA     STALOWA WOLA    1  1   120.0   -0.65   119.35

  21 Sojda L i P            STASZÓW         1  1   120.0   -0.81   119.19

  22 LAD ZBIGNIEW           SANDOMIERZ G.   1  1   120.0   -0.97   119.03

  23 CHCIUK MIECZYSLAW      SANDOMIERZ G.   1  1   120.0   -1.14   118.86

  24 Bokwa Alicja           SANDOMIERZ      1  1   120.0   -1.30   118.70

  25 WNĘK ZDZISŁAW          LEZANSK-SOKOŁ.  1  1   120.0   -1.46   118.54

  26 FRĄCZEK JAN___________ BIŁGORAJ        1  1   120.0   -2.27   117.73

  27 Bryła Władysław 2      SANDOMIERZ      1  1   120.0   -3.08   116.92

  28 GROCH STEFAN           TARNOBRZEG      1  1   120.0   -3.57   116.43

  29 Kruk Z i T             STASZÓW         1  1   120.0   -3.73   116.27

  30 Marynowski Grzegorz    SANDOMIERZ      1  1   120.0   -3.89   116.11

  31 WIELGAN JAN            BIŁGORAJ        1  1   120.0   -5.03   114.97

  32 SKWAREK MIROSŁAW______ BIŁGORAJ        1  1   120.0   -6.00   114.00

  33 Bryła Tadeusz          SANDOMIERZ      1  1   120.0   -6.97   113.03

  34 PINTAL SŁAWOMIR_______ BIŁGORAJ        1  1   120.0   -7.14   112.86

  35 ZIĘBA JÓZEF            TARNOBRZEG      1  1   120.0   -7.30   112.70

  36 STELMACH EUGENIUSZ____ STALOWA WOLA    1  1   120.0   -7.62   112.38

  37 PARUCH ANGELIKA        LEZANSK-SOKOŁ.  1  1   120.0   -7.95   112.05

  38 SKÓRSKI WIESŁAW_______ BIŁGORAJ        1  1   120.0   -8.11   111.89

  39 OCHAB KAZIMIERZ_______ BIŁGORAJ        1  1   120.0   -8.59   111.41

  40 MAKAROWSKI PIOTR       LEZANSK-SOKOŁ.  1  1   120.0   -8.76   111.24

  41 BEDNARA WŁADYSŁAW      TARNOBRZEG      1  1   120.0   -8.92   111.08

  42 MAZIARZ MAREK          TARNOBRZEG      1  1   120.0   -9.08   110.92

  43 MAZUR ZBIGNIEW         MIELEC          1  1   120.0   -9.41   110.59

  44 LEPTACZ JERZY          TARNOBRZEG      1  1   120.0   -9.57   110.43

  45 NAPIERACZ EUGENIUSZ    TARNOBRZEG      1  1   120.0   -9.89   110.11

  46 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW   MIELEC          1  1   120.0  -10.22   109.78

  47 DOMAGAŁA PIOTR         TARNOBRZEG      1  1   120.0  -10.54   109.46

  48 CHYL JERZY____________ BIŁGORAJ        1  1   120.0  -10.70   109.30

  49 Wawrzkiewicz Stanisław SANDOMIERZ      1  1   120.0  -10.86   109.14

  50 Batóg Cezary           STASZÓW         1  1   120.0  -11.51   108.49

+---+----------------------+--------------+-----+------------------------+

|Kol|NAZWISKO, IMIĘ HODOWCY|   ODDZIAŁ    |KONK.|         PUNKTY         |

|   |                      |              |S.| 1| stałe |za konk|  RAZEM |

+---+----------------------+--------------+--+--+-------+-------+--------+

  51 BRATEJKO ROMAN         STALOWA WOLA    1  1   120.0  -12.00   108.00

  52 WUJEC LECH 2           BIŁGORAJ        1  1   120.0  -12.16   107.84

  53 BEDNARZ STANISŁAW      MIELEC          1  1   120.0  -12.81   107.19

  54 KACZOR PIOTR           BIŁGORAJ        1  1   120.0  -13.14   106.86

  55 CIOSMAK ROBERT         BIŁGORAJ        1  1   120.0  -13.46   106.54

  56 TOMCZAK ARTUR_________ BIŁGORAJ        1  1   120.0  -13.78   106.22

  57 FIETKO ZYGMUNT         SANDOMIERZ G.   1  1   120.0  -14.11   105.89

  58 Bojara Wiesław         STASZÓW         1  1   120.0  -14.27   105.73

  59 GIERSZYŃSKI SEBASTIAN  STASZÓW         1  1   120.0  -14.59   105.41

  60 SKRZYPACZ JANUSZ       STALOWA WOLA    1  1   120.0  -14.76   105.24

  61 Ciach Tomasz           SANDOMIERZ      1  1   120.0  -14.92   105.08

  62 GARDZIELIK TADEUSZ____ BIŁGORAJ        1  1   120.0  -15.08   104.92

  63 MICYK WIESŁAW_________ BIŁGORAJ        1  1   120.0  -15.41   104.59

  64 TRYKA ANDRZEJ_________ BIŁGORAJ        1  1   120.0  -15.57   104.43

  65 URBANIAK ZBIGNIEW      TARNOBRZEG      1  1   120.0  -15.89   104.11

  66 Tokarski Mirosław      STASZÓW         1  1   120.0  -16.22   103.78

  67 Banaśkiewicz Bogdan    SANDOMIERZ      1  1   120.0  -16.54   103.46

  68 KŁAPIŃSKI RYSZARD 2    BIŁGORAJ        1  1   120.0  -17.35   102.65

  69 JAGUCAK DARIUSZ   ____ BIŁGORAJ        1  1   120.0  -17.51   102.49

  70 MIERZWA STANISŁAW      STALOWA WOLA    1  1   120.0  -18.32   101.68

  71 BUTRYN STANISLAW       SANDOMIERZ G.   1  1   120.0  -18.97   101.03

  72 BUTRYN ANDRZEJ         SANDOMIERZ G.   1  1   120.0  -19.30   100.70

  73 NIERADKA ZDZISŁAW      TARNOBRZEG      1  1   120.0  -20.27    99.73

  74 Siudak Grzegorz        SANDOMIERZ      1  1   120.0  -20.76    99.24

  75 DZIDUCH JÓZEF          BIŁGORAJ        1  1   120.0  -20.92    99.08

  76 Wawrzkiewicz Sławomir  SANDOMIERZ      1  1   120.0  -21.08    98.92

  77 NAPIERACZ EUGENIUSZ II TARNOBRZEG      1  1   120.0  -21.41    98.59

  78 OLEKSAK MICHAŁ         BIŁGORAJ        1  1   120.0  -21.57    98.43

  79 Drożdżal Zdzisław      SANDOMIERZ      1  1   120.0  -21.73    98.27

  80 ŚWIERSZCZ JAN_________ BIŁGORAJ        1  1   120.0  -21.89    98.11

  81 PIECHOTA JAN           MIELEC          1  1   120.0  -22.05    97.95

  82 ZŁOTKIEWICZ RYSZARD    BIŁGORAJ        1  1   120.0  -22.22    97.78

  83 ZBYRAD ZBIGNIEW        TARNOBRZEG      1  1   120.0  -22.54    97.46

  84 KRZANOWSKI DARIUSZ     LEZANSK-SOKOŁ.  1  1   120.0  -22.70    97.30

  85 Boroń Grzegorz         SANDOMIERZ      1  1   120.0  -22.86    97.14

  86 DROZDOWSKI EUGENIUSZ I TARNOBRZEG      1  1   120.0  -23.03    96.97

  87 GNATEK STANISŁAW       LEZANSK-SOKOŁ.  1  1   120.0  -23.19    96.81

  88 Kowalski Paweł I       SANDOMIERZ      1  1   120.0  -23.35    96.65

  89 Wilk Jerzy             STASZÓW         1  1   120.0  -23.51    96.49